Alpská sůl Při výrobě používáme sůl s jódem V naší kuchyni používáme sůl s jódem
 

Solivarská sůl s jodem (paleta)

Solivarská sůl s jodem (paleta)
Výrobce: Südwestdeutsche Salzwerke AG
Katalogové číslo: 52442
EAN: 4001475524424
Termín dodání (dny): 2
Hmotnost: 1000 kg
Vaše cena bez DPH: 3 070 Kč
Vaše cena s DPH: 3 530,50 Kč
    ks
 
EUR paleta: 40 x 25 kg = 1.000 kg

Cena včetně dopravy.

Účel užití

Potravinářská sůl používaná na solení pokrmů a při výrobě potravinářských výrobků. Přísada jodu má charakter zdravotní prevence obyvatelstva.

Kvalita a složení

Kvalita odpovídá Codex Alimentarius. Výrobek neobsahuje alergeny ani geneticky modifikované organismy (GMO.)

Výrobce Südwestdeutsche Salzwerke AG disponuje certifikovaným management- systémem odpovídající ISO 9001/1400 a ISO 22000 jakož i International Food Standard certifikátem.

Bližší info viz Odkazy k výrobku.

Podmínky dodávky

Dodávka na EUR-paletě.

Pokud není určeno jinak, doručení zásilky probíhá v době od 08:00 hodin do 16:00 hodin druhý pracovní den po obdržení objednávky.

Zásilky jsou předávány na nakládací rampě nebo na chodníku před budovou příjemce. Cena dopravy neobsahuje donášku a stěhování zásilek do prodejen, skladů, pater, sklepů apod. Požadavek nestandartní dodávky uveďte v poznámce před dokončením objednávky a vyčkejte na kontaktování.

Prosíme, k výměně zajistěte uvedený počet palet v odpovídající kvalitě! V případě, že palety nejsou vráceny při dodávce, lze je vrátit pouze při následné dodávce, ale tato musí být uskutečněna nejpozději do 60 dní. Po tomto termínu budou palety bez další možnosti vrácení fakturovány! Kvalita palet – viz kritéria EPAL (European Pallet Association).

Pro dodávky platí Všeobecné prodejní a obchodní podmínky - viz VPDP.

Cena pro větší odběrné množství než 10 palet dle aktuální zaslané nabídky. Nabídku lze vyžádat prostřednictvím Dotaz na výrobek.

 
Copyright Solsan, a.s.
Sitemap | Impressum | Ochrana osobnĂ­ch ĂşdajĹŻ