Flor de Sal (karton)

Katalogové číslo:00350
EAN/GTIN:8410604003505
Dostupnost:Do 14 dnů
Balné/doprava:od 127 Kč (dle hmotnosti) platba a doprava
Obchodní balení:karton (8 x 125 g)
Počet kusů v balení:8 ks
Hmotnost/balení:1 kg (plus obal, případně paleta)
Cena bez DPH:Cena na poptávku


Portugalští sběrači soli, nazývaní Marnotos, sbírají jemné krystaly, které se tvoří na hladině zvláštních malých pánví s mořskou vodou. Tyto vznikají velmi zřídka, pouze při současném působení ranního oparu, lehkého větru a horkého slunce. Takové podmínky nejsou každý den, což také umocňuje vzácnost této soli. Tenké vrstvy krystalů soli, které jsou velmi křehké jako tenká vrstva ledu, se na povrchu vznáší jen několik hodin a pak klesnou ke dnu. Krystaly se pomocí speciálního nástroje velmi opatrně z hladiny „sklízí“ a následně na slunci suší ve velkých koších.

Výsledná mořská sůl je Flor de Sal, známá také ve francouzštině jako Fleur de Sel, což znamená "solný květ". Je lehká a drobivá a obsahuje všechny stopové prvky, které se přirozeně nacházejí v mořské vodě. Mořská sůl Flor de Sal je bohatá na hořčík, který soli poskytuje vlhký vzhled, jakož i výbuch chuti, když přijde do kontaktu s patrem.

Portugalská Flor de Sal je bělejší než francouzská Fleur de Sel; příčinou jsou rozdílné klimatické podmínky. Portugalská oblast Algarve, odkud tato sůl pochází, má méně deště a více slunce než francouzské regiony.

Účel užití

Delikátní jemná chuť pro duchucení všech pokrmů.

Složení

Mořská sůl.

Průměrné výživové hodnoty

Průměrné výživové hodnoty na 100 g na porci (2 g) % ref. hodnoty na porci
Energie 0 kJ / 0 kcal 0 kJ / 0 kcal 0 %
Tuky 0 g 0 g 0 %
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 0 g 0 g 0 %
z toho cukr 0 g 0 g 0 %
Vláknina 0 g 0 g
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl 100 g 2,0 g 33 %

Logistické údaje

Výrobek (EAN)
8410604003505
hmotnost netto (kg)
0,125
v x š x h (cm)
5 x 9 x 5
počet kusů v kartonu
8
Karton (EAN)
18410604003502
hmotnost netto (kg)
1
v x š x h (cm) 19,5 x 19 x 11,5

Podmínky dodávky

Pokud není určeno jinak, doručení zásilky probíhá v době od 08:00 hodin do 16:00 hodin druhý pracovní den po obdržení objednávky.

Zásilky jsou předávány na nakládací rampě nebo na chodníku před budovou příjemce. Cena dopravy neobsahuje donášku a stěhování zásilek do prodejen, skladů, pater, sklepů apod. Požadavek nestandartní dodávky uveďte v poznámce před dokončením objednávky a vyčkejte na kontaktování.

Prosíme, k výměně zajistěte uvedený počet palet v odpovídající kvalitě! V případě, že palety nejsou vráceny při dodávce, lze je vrátit pouze při následné dodávce, ale tato musí být uskutečněna nejpozději do 60 dní. Po tomto termínu budou palety bez další možnosti vrácení fakturovány! Kvalita palet – viz kritéria EPAL (European Pallet Association).
Poptávka

Jméno: * Váš e-mail: *
Předmět dotazu: * Telefon: *
Dotaz:
Příloha ke zprávě:
(Max 10 MB, .jpg, .pdf, .doc, .docx, .txt, .pages, .rtf, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, více souborů vyberete přidržením tlačítka Ctrl)
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:


Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu.